Značky

Fred Bennett®

Pánska značka šperkov Fred Bennett začala písať svoju históriu vo Veľkej Británii v roku 2004. Za krátky čas získala množstvo ocenení a uznaní za kvalitu a dizajn šperkov. Medzi jej úspechy patrí aj titul Značka roku. Obľúbenou sa stala pre svoju rozmanitosť sortimentu, neustále prináša nové dizajny a kvalitné šperky zo striebra, ocele, doplnené kožou a kameňmi. 

Šperkom Fred Bennett sa potešia muži, ktorí sa neboja nosiť odvážne a moderné šperky. Fred Bennett je však verný aj klasike, a preto si tu nájdete šperk na každú príležitosť: od každodenného bežného nosenia až po eleganciu na špeciálne príležitosti.

Každý šperk je zabalený v koženom púzdre alebo brandovej darčekovej krabičke. Preto sú tieto šperky ideálne ako darček.

sperky-fred-bennett.jpg

NÁRAMKY   NÁHRDELNÍKY   PRSTENE   PRÍVESKY   MANŽETOVÉ GOMBÍKY   HODINKY   PEŇAŽENKY


UNIQUE & Co.®

Táto nemecká značka vznikla v roku 1993. Ako rodinná firma sa rozrátla na veľkú značku, ktorá presvedčila namä svojou kvalitou a cenou. Populárnymi sa stali hlavne kožené náramky kombinované moderným a detailne prepracovaným zapínaním z ocele. Koža aj oceľ nesie rôzne farby a kombinácie,  a práve tým sú šperky Unique unikátne. Výrobca samozrejme nezabúda ani na praktickosť a pohodlnosť pri nosení.

Šperky Unique sú predávané v originálnej brandovej krabičke.

unique-sperky.jpg

NÁRAMKY   MANŽETOVÉ GOMBÍKY


MANOKI®

Nová moderná značka Manoki fascinuje svojim dizajnom, prepracovanosťou a cenou.  Vysoko kvalitná nerezová oceľ v kombinácii s kožou vytvára šperky určené pre ľudí, ktorí nemajú túžbu používať zbytočné slová a ich heslom je : "Manoki vytvárate sami!" 

Každý šperk značky Manoki je dodávaný v sťahovacom bavlnenom vrecúšku s logom Manoki.

manoki-sperky.jpg

NÁRAMKY   PRÍVESKY


Bastian

Šperky Bastian sme vytvorili špeciálne pre potreby našich zákazníkov.  Jednoduchý dizajn, skvelá cena a  možnosť gravírovania - to bolo našim hlavným cieľom. Stovky predaných produktov nám svedčia o tom, že sa stali obľúbenými a našli svoje miesto na trhu. Teší nás, že aj takýmto spôsobom môžeme priniesť moderné a kvalitné šperky na slovenký trh.

Šperky bastian sú predávané v naturálnej  recyklovateľnej krabičke, ktorá je vyplnené drevitou slamou.

bastian-sperky.jpg

NÁRAMKY   PRÍVESKY